Komentáře ke článku


Aprílový bláznivý den

Aprílový měsíc klepe na dveře a málokdo dnes už ví, že se lidé rozesmívali nejen první den v měsíci, ale také 30. dubna. Přestože jsem již na našich stránkách o 1. aprílu psala, zjistila jsem časem o tomto dni další zajímavost, kterou vám nabízím.
Ozaj pekné 627
Vložen: 01. 04. 2009 - 10:31:07
 
Odpovědět
Nuž čo k tomu napísať, mňa napadá len jedno slovo: pekné. Aj keď je ten deň prvý apríl, vraj bláznivý, tak ten článok ho približuje nesmierne zaujímavo. Nestačím sa diviť, čo všetko sa dá so zbieraním pohľadníc prežiť. Naviac poukazuje na veľmi podstatnú vec, vždy sa niečo začať zbierať, mať z toho radosť. A ak o tom vie niekto ešte tak pútavo písať ako pani Veselá, tak si myslím, že je radosť na oboch stranách. Držím Vám palce, aby Vám to písalo ešte veľmi dlho a nielen to písanie.
Ján Švikruha


Jako vždy super 628
Vložen: 01. 04. 2009 - 11:37:32
 
Odpovědět
A zase se budu opakovat - i když mě zajímá na pohlednicích úplně jiné téma, rád si vždy články paní Květy přečtu. Díky a těším se na další (1. máj - svátek práce? :-) ). Mějte se fajn.
Petr Zaoral


děkuji 629
Vložen: 02. 04. 2009 - 16:19:22
 
Odpovědět
Moc hezký článek a děkuji za něj.
Zdeněk Jindra


pěkné- díky 630
Vložen: 03. 04. 2009 - 12:29:32
 
Odpovědět
Paní Květo, i já moc děkuji za zajímavý článek. Vždy, když otevírám stránky Filokartie, mám velkou radost, když nějaký článek přibyde a ty vaše jsou nejen zajímavé ale i velmi poučné a vždy nás obohatí o něco, co většina vůbec netuší. Jinak mne vámi zmiňované novinové články před nedávnem také lapily do sítě. Psaly o plzeňském kostele sv. Bartoloměje, který měl krásné dvě věže, z nichž jedna poměrně nedávno vyhořela a proto má teď jen jednu. Dost mne to vytočilo, co to píší za blbosti- vždyť ta druhá věž nikdy nestála, ale jen do té doby, co jsem si přečetla jiné, ještě neuvěřitelnější informace a podívala se na datum vydání. Prostě mne dostali... A tak přeji vám i všem ostatním, abychom dovedli rozeznat aprílové články od těch pravdivých a to nejen na Apríla.
Pavla Nachtmanová


Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist