Aukro.cz se představuje

Aukro.cz je mladším sourozencem služby Allegra.pl, která úspěšně funguje v Polsku a těší se tam velké popularitě. Díky tomu, že má přehlednou strukturu webu, perfektní zákaznický servis, možnost přispívat v diskusním fóru, tráví lidé na stránkách Allegra více času než na jakékoliv jiné polské stránce. Toto dělá Allegro nejpopulárnějším místem pro obchodování na polském internetu.

Společnost byla založena v prosinci 1999. Allegro.pl je největší polskou internetovou obchodní platformou pro prodej a nákup zboží a služeb. V dnešní době je Allegro komunita tvořena více než milionem uživatelů z Polska a dalších zemí (USA, Holandsko, Velká Británie, ČR).

Aukro.cz je tedy novinkou na českém internetu, ale novinkou určitě příjemnou. Proč o ní informujeme na našich stránkách? Protože se jedná o aukci, která se bude z velké části zaměřovat na sběratele. Proto věřte, že obchodování na Aukro.cz se Vám vyplatí.

Pokud jste vlastníkem atraktivních stránek a uvažujete o umístění bannerů, neostýchejte se přihlásit do Partnerského programu. Umístíte na své stránky jejich banner a jednoduchým způsobem vyděláváte 1 Kč za každé kliknutí.

Autor: Zdeněk Jindra | 12. 10. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist