Co udělat pro rozvoj filokartie jako koníčku?

Datum vydání: 12. 10. 2003


Malé zamyšlení nad tím co by mohlo náš koníček sběratelství pohlednic více zviditelnit.

Internet je medium blízké budoucnosti. Jistě se na něm již pohybuje spousty obchodníků, ale i sběratelů starých pohlednic. Tyto stránky s názvem Filokartie.com se snaží Vám aktuálně přinášet zpravodajství z našeho koníčku.

Věřím že se nám to pomalu začíná dařit a to díky již velmi početné redakci, která se na tomto internetovém časopisu podílí. Rád bych se ale vrátil k otázce, kterou jsem si položil na začátku. Co udělat pro rozvoj filokartie jako koníčku? Máme spousty nápadu, ale jejich realizace není jednoduchá, ale bylo by velmi přínosné pro náš koníček kdyby se vše povedlo.

Jistě první krok jsme udělali. Snažíme se vydávat alespoň on-line časopis o filokartii, ale chtělo by to víc. Co třeba ambiciózní plány jako obnovit Klub sběratelů pohlednic a při něm vydávat tištěný časopis nebo zpravodaj Česká filokartie? Jistě nic jednoduchého a vše velmi riskantní a složité pro několik nadšenců, ale proč to jednou nezkusit?

Vítám jakékoliv náměty na téma obsažené v tomto příspěvku. Budu rád, když se nám podaří rozpoutat zajímavou diskusi, která bude směrovat na téma co udělat pro rozvoj filokatie jako koníčku?

Autor: Zdeněk Jindra
gracom@tiscali.cz

Vytištěno ze serveru http://www.infofila.cz