eBay spouští v Česku online akademii pro prodejce

eBay spouští v Česku online akademii pro prodejce. Absolventi získají exkluzivní prodejní podporu

Praha 20. března 2023 – Nejznámější světové online tržiště, společnost eBay, spouští bezplatnou online akademii určenou speciálně pro prodejce z České republiky. Cílem je pomoci českým menším a středním podnikům s prodejem do celého světa a podpořit jejich konkurenceschopnost.

Cyklus školení s názvem eBay Academy startuje 29. března a potrvá šest týdnů. Internetová aukční síň jej zdarma pořádá pro e-commerce prodejce z České republiky, aby jim pomohla s rozvojem prodeje a oslovením milionů zákazníků na eBay. Program zahrnuje individuální 6týdenní školení v českém jazyce včetně na míru uzpůsobených řešení pro prodej, zvýšení limitů pro prodeje, 60% slevu na propagaci prodeje na eBay, 3měsíční předplatné časopisu eBay a v neposlední řadě 3 měsíce bezplatného prodeje na nejznámějším světovém marketplace.

Zájemci o účast ve vzdělávacím programu se mohou registrovat na webu eBay Academy. Podmínkou je minimální množství 150 položek k prodeji. Konečné složení účastníků posléze vyberou zástupci společnosti eBay. Od vybraných prodejců se očekává, že se zúčastní všech školení v plném rozsahu a dosáhnou cílů programu, který zahrnuje i domácí přípravu.

Češi na eBay prodají každých 40 vteřin

Hlavním instruktorem eBay Academy, jenž bude účastníky vzdělávat v osvědčených postupech a nástrojích ke zvýšení prodeje, je společnost EXPANDO. EXPANDO se specializuje na prodej přes marketplaces, vyvinula také úspěšnou aplikaci EXPANDO APP pro automatizaci procesů mezi různými online tržišti, kterou v současnosti využívá téměř tisícovka firem. Mezi další partnery patří například softwarový integrátor BaseLinker nebo poskytovatelé logistických služeb DHL a Česká pošta. Díky nim se účastníci školení seznámí s různými řešeními pro logistiku prodeje a mohou získat i exkluzivní nabídku ke spolupráci.

Globální marketplace eBay prodává zboží milionům zákazníků po celém světě. V současné době zde působí 7 500 českých prodejců, kteří prodávají do Německa, USA, Velké Británie a mnoha dalších zemí. V průměru český prodejce na eBay prodá zboží každých 40 vteřin.


Prodejci se mohou registrovat na webové stránce eBay Academy. Školení je zdarma, počet míst je omezený a společnost eBay si vyhrazuje právo na výběr účastníků.

Základní informace o eBay Academy


Start: 29. března 2023

Délka: 6 týdnů, 1x za týden

Partneři: EXPANDO, DHL, Česká pošta, DPD

Účast: zdarma

Benefity: – 3 měsíce prodeje na eBay zdarma

– zvýšení limitů prodeje

– 3měsíční předplatné časopisu eBay

– 60% sleva na propagované nabídky Standard

– řešení na míru od externích partnerů

– certifikát o absolvování

O společnosti eBay


Společnost eBay Inc. (Nasdaq: EBAY) je přední světovou obchodní společností, jejímž cílem je spojovat lidi, budovat komunity, a vytvořit tak ekonomické příležitosti pro všechny. Prostřednictvím své technologie poskytuje společnost příležitost k růstu a prosperitě milionům prodávajících i kupujících z více než 190 trhů světa. Společnost eBay vznikla v roce 1995 v kalifornském San Jose a v současné době je jedním z největších a nejnavštěvovanějších internetových tržišť na světě. V roce 2021 přesáhl hrubý objem zboží na eBay hodnotu 87 miliard dolarů. Další informace o společnosti a jejím globálním portfoliu značek najdete na www.ebayinc.com.Autor: redakce | 22. 3. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist