Komentáře ke článku


iKup.cz

Vážení sběratelé, rádi bychom Vás pozvali na iKup.cz. Aukční a obchodní centrum iKup.cz je místem pro prodej a nákup nejrůznějších druhů zboží. Prodejcem i kupujícím se může stát každý registrovaný uživatel. Transakce mezi uživateli jsou uzavírány prostřednictvím internetu.
260
Vložen: 03. 11. 2006 - 14:50:25
 
Odpovědět
Nevím jestli iKupu už tak trochu neujel vlak, mám dojem že všichni sběratelé pohlednic se už zabydleli na Aukru. Aukro nabídlo aukce zdarma (akce už skončila) mnohem dřív, iKup chtěl hned poplatky, tak tam skoro nikdo z prodejců nešel.
sběratel


Souhlas 263
Vložen: 06. 11. 2006 - 12:02:26
 
Odpovědět
Taky mám takový pocit. Navíc se mi vůbec nelíbí rozdělení kategorie Pohlednice - je dost odfláknuté a tím pádem nepřehledné. Pouze 3 skupiny: Náměty, Cizina a Tuzemsko. Cizinou a Tuzemskem se jaksi automaticky míní místopis, na což už začínám být alergická. Náměty smotané všechny dohromady (sport, lokomotivy, Vinnetou...).
Jarmila


265
Vložen: 15. 11. 2006 - 15:15:32
 
Odpovědět
Dobrý den, máte pravdu, že na iKup.cz jsou zavedeny poplatky, ale jistě sám víte, že Aukro zavedlo poplatky také. Zatímco na iKup.cz se neplatí vložení aukcí, na Aukru platíte za jakékoliv zvýraznění Vaší aukce (nejen na hlavní straně) a také za vkládání obrázků. Na iKup.cz je poplatek pouze za vložení na hlavní stranu a do galerie kategorií. Vkládání obrázků, zvýraznění textu tučně nebo proloženě je zdarma. Také upozornění na další aukce prodejce je zcela zdarma. iKup také vychází svým uživatelům vstříc a vylepšuje graficky i technicky své stránky. Nejen, že můžete připravit vkládání aukcí pomocí iKup Asistenta - tzn. bez nutnosti být připojen neustále na interent, ale také zavedl možnost sledování aukcí pomocí mobilního telefonu a posílání SMS. Zlepšení je mnoho a mnoho dalších se jich také chystá. Záleží na každém, zda raději zůstvává tam, kde je zvyklý, nebo radši volí více funkcí pro práci s aukcemi. Každopádně Vám přeji hodně úspěchů v aukcích.
iKup


Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist