Mezinárodní burza leteckých fandů v Praze

Podobně jako v minulých letech se i letos uskuteční v blízkosti letiště Ruzyně setkání leteckých nadšenců spojené s výměnou a prodejem sběratelských materiálů. Každoročně se schází přibližně stovka sběratelů i pouhých zájemců o letectví. Nabízené a poptávané materiály se týkají především dopravního letectví: pohlednice, fotografie, diapozitivy, samolepky, modely, videokazety, CD, DVD, knihy, bezpečnostní instrukce, odznaky, plakáty, kalendáře a další.

"PRG Convention" proběhne v sobotu 23.9.2006 od 9:00 do 14:30. Pravidelné návštěvníky upozorňujeme, že se letos setkání koná na jiném místě - v hotelu Tranzit (zastávka autobusu U hangáru vedle budovy Travel Service a Hangáru F).

Vstup na akci je ZDARMA.

Zájemci o pronájem stolu prosím pište nebo volejte o rezervaci na níže uvedený kontakt. Pronájem stolu stojí 300,-Kč na celý den (je nutno objednat předem), parkování aut pro ty, kdo mají pronajatý stůl, je zdarma).

S žádostmi o rezervaci stolu či dalšími dotazy vztahujícími se k této burze se můžete obrátit na pana Martina Štěpánka prostřednictvím e-mailu nebo telefonicky na 606 763 948.Autor: Petr Zaoral | 19. 9. 2006

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist