Mezinárodní burza leteckých fandů v Praze

I letos se uskuteční v blízkosti letiště Ruzyně setkání leteckých nadšenců spojené s výměnou a prodejem sběratelských materiálů - Prague Spotters Meet. Každoročně se schází přibližně stovka sběratelů i pouhých zájemců o letectví. Nabízené a poptávané materiály se týkají především dopravního letectví: pohlednice, fotografie, diapozitivy, samolepky, modely, videokazety, CD, DVD, knihy, bezpečnostní instrukce, odznaky, plakáty, kalendáře a další. Po ukončení burzy jsou naplánovány další akce, konkrétně "Ramp Tour" (projížďka po různých částech letiště), "Party" (snad není třeba vysvětlovat) a následující den pak "Spotting" (focení letadel a další techniky).

Burza se uskuteční v sobotu 22.9.2007 od 10:00 do 16:00, letošní setkání se koná v prostorách Letecké školy ŘLP, Terminál Jih.

Vstup na akci je ZDARMA.

Zájemci o pronájem stolu prosím pište nebo volejte o rezervaci na níže uvedený kontakt. Pronájem stolu stojí 250,-Kč na celý den (je nutno objednat předem).

S žádostmi o rezervaci stolu či dalšími dotazy vztahujícími se k této burze se můžete obrátit na pana Martina Štěpánka prostřednictvím e-mailu.

Oficiální leták k nahlédnutí zde.Autor: Petr Zaoral | 12. 9. 2007

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist