Návštěvnost filokartie.com roste

Od listopadu minulého roku 2003 se na http://www.toplist.cz/konicky_hobby/50 sledují statistiky webových stránek filokartie.com, hlavně návštěvnost.

Průměrný stav sledovanosti je nyní - 101,80 návštěv denně.

Za měsíc duben se na stránky filokartie podívalo zatím - 1006 lidí. (Jedná se o počet návštěv, nikoli o skutečný počet lidí, protože valná většina se na stránky podívala několikrát.)

Za celý měsíc březen - 2871 návštěv, za únor - 2019 a za leden - 2153. Kromě února jde o vzrůstající čísla a to potvrzuje i loňský prosinec - 1610 a listopad nejméně - 992.

Podle denní návštěvnosti je patrné, že o víkendech její křivka rapidně klesá. Všeobecně je návštěvnost na internetových stránkách menší, ačkoliv by se nechalo říci, že pokud lidé mají volný čas, mohou déle brouzdat po netu. Je jen několik výjimek, kde se návštěvnost drží na úrovni, nebo dokonce i stoupne. Je to dáno tím, že v domácnostech se připojení k internetu zatím ještě příliš nepoužívá. Kdo má možnost připojí se k síti v zaměstnání a ve školách, či knihovnách.

Skutečností zůstává, že počet návštěv na webu filokartie má vzrůstající tendenci. Určitě k tomu přispěl i fakt, kdy pánové Zdeněk Jindra a Petr Zaoral kompletně pozměnili vizáž stránek.

Podařilo se získat i další nové přispívající dopisovatele a to opět zvedá návštěvnost. Když mají stránky nabídnout pokaždé něco nového, lidé se na ně často a rádi vrací.Autor: Jan Vávra | 20. 4. 2004

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist