Staň se redaktorem Filokartie.cz - magazínu o filokartii a sbírání pohlednic

Filokartie - sbírání pohlednic, je fascinující koníček, který přináší radost mnoha lidem po celém světě. Pokud patříte mezi vášnivé sběratele pohlednic nebo se zajímáte o historii, kulturu a umění spojené s těmito jedinečnými kousky papíru, máme pro vás skvělou příležitost! Filokartie.cz, váš oblíbený magazín o filokartii, právě hledá nadšené redaktory, kteří by se rádi přidali k našemu týmu. Chcete se dozvědět více? Pojďme se ponořit do podrobností.

Co to znamená být redaktorem Filokartie.cz?

Jako redaktor Filokartie.cz budete mít možnost:

psát články o různých aspektech filokartie, jako jsou historie pohlednic, nové trendy ve sběratelství, zajímavosti z celého světa a další,
provádět rozhovory se známými sběrateli, historiky a umělci, kteří se podílejí na tvorbě pohlednic,
sdílet své názory a tipy pro úspěšné sbírání s naší komunitou sběratelů,
navazovat kontakty s dalšími filokartisty a navštěvovat akce spojené se sběratelstvím pohlednic.

Jaké jsou požadavky na redaktora?

Pro tuto pozici hledáme někoho, kdo: má vášeň pro filokartii a sběratelství pohlednic,
je schopen psát zajímavé, poutavé a dobře strukturované články,
má základní znalosti o historii, kultuře a umění spojeném s pohlednicemi,
je ochoten spolupracovat s naším týmem a dodržovat redakční kalendář,
má dobré komunikační dovednosti a schopnost pracovat samostatně i v týmu.

Jak se přihlásit?

Pokud jste přesvědčeni, že máte co nabídnout a chcete se stát součástí našeho týmu redaktorů, zašlete nám svůj životopis a motivační dopis na emailovou adresu eshop@infofila.cz. Nezapomeňte také přiložit ukázku svého psaní - článek o tématu filokartie, který nejlépe ilustruje váš styl a schopnosti. Uvítáme jak články již dříve publikované, tak i nově napsané texty.

Jaký je další postup?

Po obdržení vaší přihlášky bude náš redakční tým pečlivě vážit vaše kvalifikace a zkušenosti. Pokud budeme mít zájem o spolupráci, budeme vás kontaktovat pro další informace a možná i osobní nebo online pohovor. Nezáleží na tom, zda jste zkušený filokartista nebo jen začátečník - důležité je mít vášeň pro sbírání pohlednic a touhu sdílet své zkušenosti a poznatky s ostatními.

Co můžete očekávat jako redaktor Filokartie.cz?

Stát se redaktorem Filokartie.cz znamená být součástí našeho týmu a mít možnost přispívat k vytváření obsahu pro naše čtenáře. Budete mít příležitost rozvíjet své schopnosti psaní, komunikace a týmové práce, zatímco budete prozkoumávat fascinující svět filokartie. Navíc budete mít možnost navázat kontakty s předními sběrateli a odborníky v oboru a rozšířit své znalosti o sběratelství pohlednic.

Nezmeškejte tuto jedinečnou příležitost stát se součástí Filokartie.cz a prohloubit svou vášeň pro filokartii. Pokud máte zájem připojit se k našemu týmu redaktorů a sdílet svůj pohled na svět sběratelství pohlednic, neváhejte nás kontaktovat. Těšíme se na vaše přihlášky a na spolupráci s vámi!

Autor: redakce | 14. 4. 2023

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist