Komentáře ke článku


Velikonoce a psi

Mým sběratelským oborem resp. žánrem jsou psi a to psi focení, ne kreslení. Nyní máme Velikonoce, se kterými jsou neodmyslitelně spojena zvířata jako kuřátka, housátka či káčátka, beránci, králíčci či zajíčci. Pes nikoliv. Přesto jsem nalezla ve své sbírce několik velikonočních pohlednic se psy.
Velikonoční pejsci 633
Vložen: 19. 04. 2009 - 10:45:32
 
Odpovědět
Paní Jarmilo,moc pěkné a zajímavé,Vaše ukázka opět dokladuje to,že i z pohlednic novodobých se dají tvořit nejrůznější sbírky i sbírečky.Takže jste určitě povzbudila ty sběratele,kteří naříkají na cenu a nedostupnost starých pohlednic,je třeba se jen koukat,zvolit námět a dělat si radost a relaxovat i za méně peněz.Já se pokoukám po těch zahraničních,i když námětová pohlednice na americ.kontinentu téměř zanikla.Výjimkou jsou pouze pohlednice z galerií,sem tam vidím soukromé vydání v malém nákladu, ostatní jsou určena pro zasílání v obálkách. Ale dala jste mi typ: hledat netradiční námět na vánoč. či velikonočních pohlednicích,třeba aligátor nebo želva?Budu se těšit, že se kolegové přidají. U blahopejných je to jiné, ty doplňují opravdu různé obrázky a tak,do ví?Detektivní práce může začít.Pěkné jaro a pokračujte,prosím.Co třeba pro letní dny pejsek v plavkách?
Květa


634
Vložen: 20. 04. 2009 - 07:24:25
 
Odpovědět
Srdečně zdravím filokartisty a děkuji za velikonoční pohlednice s pejsky. Něco takového vidím poprvé. A... pořád se člověk učí:-))
Magdalena


Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist