Allegro.pl

Společnost byla založena v prosinci 1999. Allegro.pl je největší polskou internetovou obchodní platformou pro prodej a nákup zboží a služeb. V dnešní době je Allegro komunita tvořena více než milionem uživatelů z Polska a dalších zemí (USA, Holandsko, Velká Británie, ČR a další). Lidé tráví na stránkách Allegra více času než na jakékoliv jiné polské stránce, což dělá Allegro nejpopulárnějším místem pro obchodování na polském internetu.

Allegro si klade za cíl poskytnout globální obchodní platformu, kde může prakticky každý obchodovat prakticky se vším.

Každý den je na Allegru zveřejňeno na 200 tisíc aukcí ve 13 hlavních kategoriích. V roce 2002 byly na Allegru uskutečněny transakce v hodnotě 171 miliard PLN (1 PLN = cca 7,2 Kč).

Lidé na Allegru nakupují a prodávají v kategoriích obsahující Starožitnosti a sbírky, Knihy, Automobily, Umění, Hudbu, Hry, Filmy, Počítače a mnoho jiných.

Allegro nabízí spoustu služeb, které umožňují zájemcům realizovat zabezpečené transakce rychle a pohodlně. Kupující se mohou rozhodnout pro nákup předmětu pomocí dražení nebo mohou předmět koupit přímo za pevnou cenu pomocí volby Kup teď.

Allegro je zcela oddáno své komunitě a nabízí množství služeb, které rozšiřují možnosti obchodování. Allegro platby (PayU) a mnoho dalších nástrojů pro Prodávající i Kupující.

Proto určitě všichni uvítáte že se spustila česká verze s názvem Aukro.cz. Věříme že si tyto služby oblíbíte a budete je používat. Více informací v připravovaných článcích.

Autor: Zdeněk Jindra | 9. 9. 2003

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist