Jedeme dál?

Tímto drobným příspěvkem bych chtěl požádat čtenáře i naše přispěvovatele o větší aktivitu při dalším fungování našeho internetového magazínu o sběratelství pohlednic.

Jednu chvilku se nám dařilo na našem magazínu Filokartie.Com (dostupný i z prestižní adresy www.filokartie.cz) vydávat každý pracovní den jeden příspěvek. Ty zlaté časy jsou bohužel pryč a aktivita nejen přispěvovatelů, ale i našich čtenářů je čím dál menší. Proto prosím každého, kdo by nám mohl pomoci s obsahem, posílejte nám své příspěvky na adresu redakce. Uvítáme opravdu cokoliv, co by mohlo náš obsah zpestřit. Vítáme spolupráci od každého, kdo má chuť něco zajímavého čtenářům našeho webu předložit.

Bez pomoci Vás přispěvovatelů bude náš web chudší a nezajímavý. Pokud se nám nebude dařit udržovat obsahovou úroveň vydávání našeho magazínu, přestane mít tato práce smysl. Spousta lidí odvedla nebo odvádí na tomto webu mnoho práce, pojďme si tedy dát příslib, že když se blíží ta zima, věnujeme volný čas psaní článků pro náš oblíbený webmagazín Filokartie.Autor: Zdeněk Jindra | 14. 11. 2005

Komentáře

Nejsou žádné komentáře

Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist