Komentáře ke článku


Když se páry namlouvají, nemusí to být jen v máji...

Některé životní situace se nikdy nemění ... Setkání, dvoření, namlouvání, zásnuby, příprava na svatbu a obřad samotný. A také svatební cesta, kterou společný život dvou lidí začíná. Podstata zůstává stejná, jen prostředí a osoby v něm se mění.
665
Vložen: 31. 05. 2009 - 15:30:46
 
Odpovědět
Zdravím Květo a zdravím i celou Filokartii. Díky za milý článek a milé obrázky. Když si bral můj dědeček babičku, byla už maminka 5 měsíců na cestě, a pak že byla jiná doba v té době:-))
Magdalena


Copak se to stalo s Filokartií? 668
Vložen: 30. 06. 2009 - 08:26:37
 
Odpovědět
Že sem nikdo nepíše? Sice nějaká návštěvnost a přečtení článků stále pomalu naskakuje, ale nikomu nikdo nestojí ani za slůvko? To je škoda.
Magdalena


Asi má dovolenou :-) 670
Vložen: 03. 07. 2009 - 22:55:59
 
Odpovědět
Dobrý den Magdaléno a ostatní filokartisté! Tento článek byl parádní, jako ostatně všechny články paní Veselé. Obdivuji její sbírku a ten široký rozsah! K tomu má dar slova a ochotu a nadšení se o to s ostatními podělit. Co ale dělají ostatní? Já jsem v zoufalém časovém presu. Likviduju pozůstalost po rodičích, kteří byli sběratelé opravdu všeho...Potřebuji vyklidit byt, půdu. Krom toho samozřejmě chodím do práce, nedávno mě sužovala nějaká viróza, služební cesty k tomu, domácnost...a moje sbírka, kde stále doháním evidenci, skenování, korespondenci. Což nejsou výmluvy, ale prostý fakt, proč jsem něco nového neposlala. Psala mi teď kolegyně sběratelka a poptávala se po kontaktu na Filokartii, chtěla by sem něčím přispět. Pochopitelně taky sbírá psy. Tak snad se brzy ukáže. Ale kde jsou ti všichni sběratelé místopisu, kteří nás válcují na burzách a pro které mají prodejci stále něco a pro nás spíš pousmání v tom lepším případě? Málem bych zapomněla!, taky jsem byla na dovolené a opět si dovezla místopisné pohlednice a taky turistické vizitky - nový sběratelský cíl :-)
Jarmila


Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist