Komentáře ke článku


Zvyky jsou různé

Pohlednice - ten kousek potištěného papíru s adresou dokáže občas řádně motat hlavu. Obzvlášť, pokud jej vypustí z ruky některá nezodpovědná osoba.
15
Vložen: 27. 03. 2004 - 12:39:36
 
Odpovědět
:-) Chi chi vy jste hurvínek. Takhle jsem se dlouho nenasmál. Chi chi ten Vás dostal. Je vidět k čemu všemu může sloužit pohlednice. Chi chi :-)


16
Vložen: 29. 03. 2004 - 10:18:00
 
Odpovědět
Synátor si vymyslel něco podobného - a tak stříhám čtvrtky a kreslím linky, od dokresluje svoje obrázky. I takové pohledy mají úspěch :-)
PZ


samodělky 17
Vložen: 29. 03. 2004 - 21:04:40
 
Odpovědět
Myslíte doma vyrobené pohlednice? Také je mé dcery vyrábí a rozesílají babičkám. Dokonce vyrábí i dopisní obálky ze stránek časopisů. Jde o velmi hezká barevná psaníčka, takový pop-art, řekl bych.
Honza V.


dekuji Honzo!!! 341
Vložen: 04. 08. 2007 - 02:24:13
 
Odpovědět
...je takovy divny letni podvecer, dusno,asi bude bourka a do niceho se mi nechce.....Asi mnozi z vas to znaji take. Ale, jedno vim co zcela urcite zabere a potesi dusicku-pohlednice, nase hobby. Uz davno si slibuji, ze si musim procist vsechny clanky na tomto webu a tak sedam k pocitaci...je to uzasne,jejich hodne a bude to peknou chvilku trvat a tak jen zbezne letim pres ruzne nadpisy,ctu jeden, druhy, treti...opravdu plno zajimavosti...cas leti, ani jej nevnimam, uz tu sedim dve hodiny... musim jit delat veceri. A najednou jeste kliknu na tento clanek.Co to asi bude? A smeji se na cely pokoj..."babi,co se ti stalo?"pta se vnucka, ktera mezi tim prisla-ctu znovu nahlas,smejeme se obe.Co vsechno muze clovek zazit s pohlednici,...to se tedy povedlo, Honzo! A tak i po 3 letech jste mi udelal Vasim clankem radost! Hned mam lepsi naladu. Letni studenou veceri zatim vnucka pripravila, neprsi a ani nebouri a tak si jdeme zaplavat. Stale se smeji a dekuji za moc mily pribeh.Piste i vy ostatni o svych zazitcich, podivejte se take nekdy zpet na clanky-pro pouceni i pro radost! Nebudete urcite litovat!Jsem rada, ze tu pro nas filokartie je a zustava! Dekuji a preji krasne a vesele leto!
Kveta Vesela


Přidat komentář


© 2020 Filokartie.cz
ISSN 1214-4231
TOPlist